Zapraszamy na akcję specjalną, dedykowaną w szczególności naszym Krwiodawczyniom.

We wtorek 18 lipca br. w godz.8.00-15.00 na akcji przy Galerii Katowickiej dla 5 pierwszych Kobiet, które oddadzą krew, będzie czekać upominek w postaci bonu podarunkowego "Body Space" do Salonu Strefa Kobiety w Katowicach.

Strefa Kobiety to:

- Strefa Fitness - zaprasza na 30-minutowe treningi na urządzenia Body Space z podciśnieniem i podczerwienią: bieżnia i rowerek leżący. Już pół godziny wystarczy, by poprawić krążenie krwi, spalić kalorie, a kilka regularnie odbywanych treningów poprawi Twoją sylwetkę!

- Strefa Urody  - zaprasza na manicure, pedicure, hennę brwi i rzęs z regulacją, przyjemne i relaksujące zabiegi na twarz.

- Strefa Masażu - zaprasza na masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny naturalnymi olejami, masaż czekoladą, masaż ajurwedyjski, masaż antycellulitowy bańką chińską.

- Strefa dzieci zaprasza najmłodszych! Podczas gdy mama intensywnie ćwiczy lub poddaje się zabiegom upiększającym, pociechy mogą miło spędzić czas w kąciku dla dzieci. Do dyspozycji gry planszowe, tablet z grami multimedialnymi odpowiednimi dla dzieci, kolorowanki, książeczki dla najmłodszych, a ponadto wygodne sofy i pufy, by zapewnić wygodę i dobą zabawę.

Więcej informacji:  http://strefakobiety.com.pl/