Zbliżają się Walentynki, czyli Święto Wszystkich Zakochanych.  Chcemy w tym wyjątkowym dniu promować miłość nie tylko do siebie nawzajem, ale i do miasta, w którym znajduje się siedziba naszego Centrum Krwiodawstwa na Śląsku, czyli do miasta Katowice.

„KATOLOVE=Zakochaj się w Katowicach. Oddaj krew” , czyli akcja specjalna przy Galerii Katowickiej na której będziecie mogli nie tylko udowodnić , iż nie jest Wam obojętny los chorych potrzebujących krwi, ale również po oddaniu krwi będzie na Was czekał szereg upominków i niespodzianek od zaprzyjaźnionych firm i instytucji z Katowic. Wraz z Partnerem akcji: Wydziałem Promocji Miasta Katowice będziemy promować oddawanie krwi. Na akcji pojawi się nasza nowa maskotka Pan Kropelek, który będzie zachęcał do oddawania krwi.

Podczas akcji będziemy pisać listy do biorców- chcemy połączyć w ten wyjątkowy dzień w symboliczny sposób dawców i biorców leczonych krwią.

Dla każdego kto odda krew-nie tylko na akcji pod Galeria Katowicką, ale we wszystkich Terenowych Oddziałach oraz na innych akcjach, a także w siedzibie Centrum- w tym dniu słodki poczęstunek oraz upominek-niespodzianka od Centrum Krwiodawstwa w Katowicach.

Wśród naszych Krwiodawców są również pary, które wspólnie regularnie oddają krew. Bierzcie z nich przykład! Dla każdej pary, która dnia 14 lutego 2018 r. wspólnie odda krew otrzyma drogą pocztową super limitowaną edycję romantycznych rękawiczek dla siebie i ukochanej osoby. Te niepowtarzalne Rękawiczki pomaga nam stworzyć Parkowa Akademia Wolontariatu z Fundacji Parku Śląskiego. Już po raz kolejny udowodnili, iż możemy liczyć na ich wsparcie i pomoc w promowaniu honorowego krwiodawstwa, za co serdecznie dziękujemy!

Drogi Krwiodawco: jeśli jesteś singlem. Oddajesz krew w pojedynkę lub Twoja druga połowa nie może oddawać krwi. Nie martw się-również otrzymasz w tym dniu walentynkowy upominek od Centrum Krwiodawstwa.

Zapraszamy: 14 luty (środa) w godz. 10.00-17.00 Galeria Katowicka przy głównym wejściu na dworzec PKP. Przyjdź i wesprzyj oczekujących na krew:

„Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis”.

                                                                     Phil Bosmans

Akcje w terenie dnia 14.02.2018 r.: